Kontakt våre fagkonsulenter

Alle som blir forsterket fosterhjem eller beredskapshjem i Stendi blir tilknyttet en fast fagkonsulent, som gir familien tett oppfølging og veiledning.

Ønsker du et hjemmebesøk?

Vi tilbyr oss å komme hjem til deg, slik at du får anledning til å bli bedre kjent med oss i ro og mak. Det er helt uforpliktende!

Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. 

Mellomtittel

Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. Dette er en tekst som forteller hvor om fagkonsulentens rolle. 

Øverste leder / Område Nord og Midt

Torstein Hopstock

Virksomhetsleder Stendi Familiehjem

916 13 600

torstein.hopstock@stendi.no

Dekker hele landet

Bodil Bakken

Avdelingsleder Område Midt

473 70 558

bodil.bakken@stendi.no

Dekker Trøndelag og Møre og Romsdal

Anette Helgeland

Konst. Avdelingsleder Område Nord

954 78 502

anette.helgeland@stendi.no

Dekker Nordland, Troms og Finnmark

Område Øst

Arne Mork

Avdelingsleder i Område Øst

416 50 950

arne.mork@stendi.no

Dekker Oslo, deler av Viken og Innlandet

Siv Thomassen

Fagkonsulent i Område Øst

913 64 188

siv.thomassen@stendi.no

Dekker Oslo, deler av Viken og Innlandet

Stephen Healy

Fagkonsulent i Område Øst

994 63 585

stephen.healy@stendi.no

Dekker Oslo, deler av Viken og Innlandet

Område Vest

Anette Helgeland

Avdelingsleder Område Vest

954 78 502

anette.helgeland@stendi.no

Dekker Vestland og Rogaland

Navn Navnesen

Fagkonsulent Område Vest

999 55 999

navn.navnesen@stendi.no

Dekker Vestland

Navne Navnesen

Fagkonsulent Område Vest

999 66 999

navne.navnesen@stendi.no

Dekker Rogaland

Område Sør

Tone Benedikte Hunskaar

Avdelingsleder Område Sør

917 06 618

tone.benedikte.hunskaar@stendi.no

Dekker Agder, deler av Viken, Vestfold og Telemark

Knut Katerås

Fagkonsulent Område Sør

905 12 065

knut.kateras@stendi.no

Dekker Agder

Dag Sanda

Fagkonsulent Område Sør

957 54 622

dag.sanda@stendi.no

Dekker deler av Viken, Vestfold og Telemark

Ta kontakt

Ønsker du å sende oss en henvendelse, kan du benytte tekstfeltet nedenfor. Du vil få svar på e-post eller en av våre fagkonsulenter kan ringe deg dersom du velger å oppgi ditt telefonnummer. Hvis du vil kan du melde deg på vårt nyhetsbrev, hvor vi jevnlig sender ut interessante artikler og relevant informasjon knyttet til det å være forsterket fosterhjem eller beredskapshjem.

* Feltet må fylles ut