Kontakt oss i Stendi Familietjenester

Har du spørsmål om våre familietjenester eller ønsker å komme i kontakt med en av våre fagkonsulenter? Legg igjen din kontaktinfo, send oss en melding eller ta direkte kontakt med en av våre medarbeidere.

Ønsker du et videomøte?  

Vi finner en tid som passer for deg.

* Feltet må fylles ut

Er du en av våre oppdragsgivere eller jobber i kommunal barneverntjeneste, anbefaler vi deg å kontakte våre ledere.

Ønsker du mer informasjon om det å åpne hjemmet ditt for noen som trenger det, kontakt en av fagkonsulentene. Våre fagkonsulenter har en helt unik rolle som rådgivere og støttespillere for våre familiehjem og beredskapshjem, og svarer gjerne på dine spørsmål.

Øverste ledelse og Område Øst

Torstein Hopstock

Nasjonal leder Familietjenester

916 13 600

torstein.hopstock@stendi.no

Sertifisert innen TBO

Arne Mork

Virksomhetsleder Familietjenester Øst

416 50 950

arne.mork@stendi.no

Sertifisert innen COS-P

Nina Trapness

Nasjonal inntaksansvarlig og Fagkonsulent Område Øst

922 02 583

nina.trapness@stendi.no

Sertifisert innen COS-P, COS-I, Pride-kursleder og FO-godkjent veileder

Siv Thomassen

Fagkonsulent Område Øst

913 64 188

siv.thomassen@stendi.no

Sertifisert innen COS-P og EFST

Stephen Healy

Fagkonsulent Familietjenester Øst

994 63 585

stephen.healy@stendi.no

Sertifisert innen COS-P og COS-I, Pride-kursleder og Trygg base-veileder

Område Sør og Agder

Tone Benedikte Hunskaar

Virksomhetsleder Familietjenester Vestre Viken, Vestfold og Telemark

917 06 618

tone.benedikte.hunskaar@stendi.no

Sertifisert innen COS-P, EFST, DCM, kursutvikler og kursholder SSA (skadelig seksuell atferd)

Dag Sanda

Fagkonsulent Område Vestre Viken, Vestfold og Telemark

957 54 622

dag.sanda@stendi.no

Sertifisert innen COS-P

Knut Katerås

Fagkonsulent Område Agder

905 12 065

knut.kateras@stendi.no

Sertifisert innen COS-P og SSA

Område Vest

Christine Olsen

Koordinator Familietjenester Vestlandet

957 39 847

christine.olsen@stendi.no

Sertifisert innen COS-P

Carina Bogen Sleveland

Fagkonsulent Familietjenester Vestlandet

906 28 911

carinabogen.sleveland@stendi.no

Sertifisert innen COS-P og FO-godkjent veileder

Område Nord og Midt

Christine Olsen

Koordinator Familietjenester Nord

957 39 847

christine.olsen@stendi.no

Sertifisert innen COS-P

Arne Mork

Virksomhetsleder Familietjenester Midt

416 50 950

arne.mork@stendi.no

Sertifisert innen COS-P

Bodil Bakken

Fagkonsulent Område Midt

473 70 558

bodil.bakken@stendi.no

Sertifisert innen COS-P og master i systemisk familieterapi

Ta kontakt

Har du spørsmål eller ønsker å sende oss en henvendelse? Benytt tekstfeltet nedenfor, så vil du få svar fra oss i løpet av kort tid. Om du vil – meld deg gjerne på vårt nyhetsbrev, så vil du motta relevante e-postutsendelser knyttet til fosterhjemsfeltet.

* Feltet må fylles ut