Hei! Din nettleser er utdatert og støttes ikke av våre nettsider. Heldigvis er det enkelt å oppgradere!
Klikk her for å bytte til en moderne og sikker nettleser
Stendi

Region Sør

Stendi region sør leverer viktige omsorgstilbud i fylkene Telemark, Buskerud og Vestfold.

Regiondirektør

Jan Tore Rosland

Telefon: 907 28 760

E-post: jan.tore.rosland@stendi.no

Bo- og omsorgstjenester

Jan Tore Rosland (Regiondirektør)

Telefon: 907 28 760

E-post: jan.tore.rosland@stendi.no

Gisle Lauritsen (Leder Bo- og omsorgstjenester)

Telefon: 478 74 401

E-post: gisle.lauritsen@stendi.no

Barnevern

Trommedalsjordet 2, 3735 Skien

Jan Tore Rosland (Regiondirektør)

Telefon: 907 28 760

E-post: jan.tore.rosland@stendi.no

Fosterhjem/Familiehjem

Buskerud og Vestfold

Postboks 312, 3701 Skien

Rune Vegrim (Leder familiehjem)

Telefon: 905 29 905

E-post: rune.vegrim@stendi.no

Telemark

Trommedalsjordet 2, 3735 Skien

Lene Kaalsaas

Telefon: 952 34 470

E-post: lene.kaalsaas@stendi.no

Assistanse (BPA)

Finn Allan Mathisen

Telefon: 936 09 671

E-post: finn.allan.mathisen@stendi.no

Hjemmeteam

Unni Hagen (Fagansvarlig/koordinator)

Telefon: 920 25 871

E-post: unni.hagen@stendi.no

Gisle Lauritsen (Leder)

Telefon: 478 74 401

E-post: gisle.lauritsen@stendi.no

Skriftstørrelse

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre siden for våre brukere. Les mer om hvordan vi bruker det her.