Stendi
Placeholder

Region Vest

Stendi Region Vest leverer viktige omsorgstilbud i fylkene Aust- og Vest-Agder, Hordaland, Rogaland og Sogn og Fjordane.

Regiondirektør

Svein Arne Rosland

Telefon: 906 60 120

E-post: svein.arne.rosland@stendi.no

Ledelse

Aust- og Vest-Agder

Jorund Lønn (Virksomhetsleder)

Telefon: 488 92 873

E-post: jorund.lonn@stendi.no

Hordaland, Sogn og Fjordane

Roy Mowatt (Virksomhetsleder)

Telefon: 930 90 644

E-post: roy.mowatt@stendi.no

Rogaland

Ole Bastian Nordstrand (Virksomhetsleder)

Telefon: 922 17 258

E-post: ole.bastian.nordstrand@stendi.no

Bo- og omsorgstjenester

Aust- og Vest-Agder

Petter Wold (Leder)

Telefon: 947 99 283

E-post: petter.wold@stendi.no

Hordaland, Sogn og Fjordane

Remy Iversen (Leder)

Telefon: 952 58 132

E-post: remy.iversen@stendi.no

Rogaland

Roger Kalvatn (Leder)

Telefon: 924 04 345

E-post: roger.kalvatn@stendi.no

Fosterhjem/Familiehjem

Torstein Hopstock (Leder familietjenester)

Telefon: 916 13 600

E-post: torstein.hopstock@stendi.no

Barnevern

Aust- og Vest-Agder

Jorund Lønn (Leder)

Telefon: 488 92 873

E-post: jorund.lonn@stendi.no

Hordaland, Sogn og Fjordane

Bjørn Hagen (Leder)

Telefon: 901 66 927

E-post: bjorn.hagen@stendi.no

Rogaland

Hanne Egge (Leder)

Telefon: 404 54 705

E-post: hanne.egge@stendi.no

Assistanse (BPA)

Hanane Bougrine

Telefon: 994 33 473

E-post: hanane.bougrine@stendi.no

Avdelingskontorer

Aust-Agder

Moldfaret 17, 4848 Arendal

Telefon: 37002650

Hordaland, Sogn og Fjordane

Slåtthaugvegen 17, 5222 Nesttun

Telefon: 55116110

Rogaland

Fabrikkveien 28, 4033 Stavanger

Telefon: 40728588/92283064

Vest-Agder

Sandskargata 6, 4515 Mandal

Telefon: 48892873

Kontrast

Skriftstørrelse

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre siden for våre brukere. Les mer om hvordan vi bruker det her.