Hei! Din nettleser er utdatert og støttes ikke av våre nettsider. Heldigvis er det enkelt å oppgradere!
Klikk her for å bytte til en moderne og sikker nettleser
Stendi

Region Vest

Stendi Region Vest leverer viktige omsorgstilbud i fylkene Aust- og Vest-Agder, Hordaland, Rogaland og Sogn og Fjordane.

Regiondirektør

Vidar Aanby

Telefon: 959 36 732

E-post: vidar.aanby@stendi.no

Ledelse

Aust- og Vest-Agder

Jorund Lønn (Virksomhetsleder)

Telefon: 488 92 873

E-post: jorund.lonn@stendi.no

Hordaland, Sogn og Fjordane

Roy Mowatt (Virksomhetsleder)

Telefon: 930 90 644

E-post: roy.mowatt@stendi.no

Rogaland

Olav Sande (Virksomhetsleder)

Telefon: 922 83 064

E-post: olav.sande@stendi.no

Bo- og omsorgstjenester

Aust- og Vest-Agder

Kjell Einar Karlsen (Leder)

Telefon: 975 04 345

E-post: kjell.einar.karlsen@stendi.no

Hordaland, Sogn og Fjordane

Remy Iversen (Leder)

Telefon: 952 58 132

E-post: remy.iversen@stendi.no

Rogaland

Roger Kalvatn (Leder)

Telefon: 924 04 345

E-post: roger.kalvatn@stendi.no

Fosterhjem/Familiehjem

Torstein Hopstock (Leder familietjenester)

Telefon: 916 13 600

E-post: torstein.hopstock@stendi.no

Barnevern

Aust- og Vest-Agder

Jorund Lønn (Leder)

Telefon: 488 92 873

E-post: jorund.lonn@stendi.no

Hordaland, Sogn og Fjordane

Bjørn Hagen (Leder)

Telefon: 901 66 927

E-post: bjorn.hagen@stendi.no

Rogaland

Hanne Egge (Leder)

Telefon: 404 54 705

E-post: hanne.egge@stendi.no

Assistanse (BPA)

Hanane Bougrine

Telefon: 994 33 473

E-post: hanane.bougrine@stendi.no

Avdelingskontorer

Aust-Agder

Moldfaret 17, 4848 Arendal

Telefon: 37002650

Hordaland, Sogn og Fjordane

Slåtthaugvegen 17, 5222 Nesttun

Telefon: 55116110

Rogaland

Fabrikkveien 28, 4033 Stavanger

Telefon: 40728588/92283064

Vest-Agder

Sandskargata 6, 4515 Mandal

Telefon: 975604513/48892873

Skriftstørrelse

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre siden for våre brukere. Les mer om hvordan vi bruker det her.