Her finner du kontaktinfo til våre ledere i Stendi Senior, til våre sykehjem og omsorgsboliger og til vår alarm- og utrykningstjeneste.

Kontaktpersoner

Direktør Seniortjenester

Cathrine Rugås

459 53 175

cathrine.rugas@stendi.no

Virksomhetsleder

Bashkim Konaj

992 93 088

bashkim.konaj@stendi.no

Virksomhetsleder Risenga

Nina Martinussen

414 35 498

nina.martinussen@stendi.no

Virksomhetsleder Kantarellen

Camilla Marie Andersen

908 79 667

camilla.marie.andersen@stendi.no

Virksomhetsleder Austevoll

Iren S. Melingen

900 73 758

iren.s.melingen@stendi.no

Avdelingsleder Vestre Nes

Anja Holc

993 80 142

anna.holc@stendi.no

Avdelingsleder Ljabrubakken Omsorg+

Birgitte Lystad

988 11 200

birgitte.lystad@stendi.no

Avdelingsleder Utrykningstjenesten

Martine Hamre Aasnæs

926 52 893

martine.aasnes.hamre@stendi.no

Sykehjem og omsorgsboliger

Risenga bo- og omsorgssenter

Eddas vei 2, 1386 Asker

66 76 77 00

Nina Martinussen er Virksomhetsleder

Kantarellen bo- og rehabiliteringssenter

Mortensrudveien 185, 1283 Oslo

23 49 67 00

Camilla Marie Andersen er Virksomhetsleder

Austevoll pleie- og omsorgsenter

Birkelandsvegen 26, 4200 Storebø

55 08 15 00

Iren S. Melingen er Virksomhetsleder

Ljabrubakken Omsorg+

Ljabrubakken 9, 1165 Oslo

476 65 571

Birgitte Lystad er Avdelingsleder

Vestre Nes omsorgsbolig

Vestre Nes 11, 1396 Billingstad

66 75 50 80

Anja Holc er Avdelingsleder

Tjenester og lokasjoner

Stendi Trygghetsalarm

Gabels gate 38, 0272 Oslo

907 42 222

Bashkim Konaj er Virksomhetsleder

Stendi Hjemmetjenester

Gabels gate 38, 0272 Oslo

907 42 222

Bashkim Konaj er Virksomhetsleder

Utrykningstjenesten Asker og Bærum

Industriveien 2, 1337 Sandvika

916 46 109

Martine Hamre Aasnæs er Avdelingsleder