Kontakt oss - Ledelse, administrasjon og kontorer

Her finner du kontaktinformasjon til Stendis ledelse, vår administrasjon og våre kontorer. Vårt hovedkontor finner du i Lilleakerveien 2A, 0283 Oslo. Postadresse er Postboks 204 Lysaker, 1326 Lysaker.

Ledelse

Administrerende direktør

Ingvild Kristiansen

ingvild.kristiansen@stendi.no

Områdedirektør Nord, Midt og Innlandet

Mona Andersen

Barnevern og Heldøgns omsorg

+47 916 94 614

mona.andersen@stendi.no

Områdedirektør Øst

Lene Lind

Barnevern og Heldøgns omsorg

+47 976 56 318

lene.lind@stendi.no

Områdedirektør Sør og Vest

Roy Mowatt

Barnevern og Heldøgns omsorg

+47 930 90 644

roy.mowatt@stendi.no

Områdedirektør Seniortjenester

Cathrine Rugås

+47 459 53 175

cathrine.rugas@stendi.no

HR-direktør

Hanne Løvli

+47 926 30 309

hanne.lovli@stendi.no

Kommunikasjonsdirektør

Julie C. Borchgrevink

+47 994 76 635

julie.borchgrevink@stendi.no

Økonomidirektør

Erik Torgersen

+47 955 59 521

erik.torgersen@stendi.no

Direktør Fag & Kvalitet

Line Dahl Remfeldt

+47 922 24 111

line.remfeldt@stendi.no

Markedssjef

Sigrun Therese Rønbeck

+47 932 19 032

sigrun.therese.ronbeck@stendi.no

Forretningsutvikler

Morten Kjølhamar

+47 938 56 193

morten.kjolhamar@stendi.no

Leder Innkjøp / OPEX

Beate Nordbø

+47 414 13 781

beate.nordbo@stendi.no

Kontorer

Hovedkontor

Lilleakerveien 2A, 0283 Oslo

Postboks 204 Lysaker, 1326 Lysaker

23 00 85 30

Regionkontor Nord

Strandveien 106

9006 Tromsø

930 38 896

Regionkontor Midt

Ingvald Ystgaards veg 3A

7047 Trondheim

Regionkontor Sør

Floodmyrvegen 24

3946 Porsgrunn

952 34 470

Regionkontor Vest

Minde allé 48

5068 Bergen

55 11 61 10

Avdelingskontor Alta

Thomasbakkveien 22

9513 Alta

984 43 051

Avdelingskontor Bardufoss

Lensmannsgården/Torget 6

9325 Bardufoss

77 83 73 65

Avdelingskontor Lillehammer

Storgata 89

2615 Lillehammer

909 75 124, 414 16 699

Avdelingskontor Mandal

Langgata 12

4515 Mandal

488 92 873

Avdelingskontor Sarpsborg

Klokkergårdsveien 1

1711 Sarpsborg

Avdelingskontor Stavanger

Sjøhagen 2

4016 Stavanger

922 17 258

Administrasjon

Kontorleder Hovedkontor

Knut Ellefsrud

414 24 872

knut.ellefsrud@stendi.no

Hele landet

Kontormedarbeider - Region Øst

Arfiye Dogan

452 86 164

arfiye.dogan@stendi.no

Oslo, Innlandet og Viken

Kontorleder - Region Vest

Heidi Mossefinn

55 11 61 10

heidi.mossefinn@stendi.no

Vestland og Rogaland

Kontorleder - Region Sør

Aina Lid Svendsen

920 53 263

aina.lid.svendsen@stendi.no

Agder, Telemark og Vestfold og Viken

Kontorleder - Region Nord

Aid Harjo

984 43 051

aid.harjo@stendi.no

Troms og Finnmark og Nordland